Голос Іспанії на Українській сцені

11 березня 2017 р. в 19-00 у концертному залі Національної Філармонії України (Володимирський узвіз, 2) відбудеться концерт «La voz de España», що в перекладі з іспанської - «Голос Іспанії». На одній з головних сцен України виступить відома іспанська співачка Лаура Алонсо Падін у супроводі Національного ансамблю солістів «Київська камерата». Художній керівник і головний диригент, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Т. Г. Шевченка – Валерій Матюхін. У концерті бере участь соліст Національної опери України, заслужений артист України - Микола Шуляк.

Цьогорічний концерт - другий виступ Лаури Алонсо Падін на київській сцені. Минулого року глядачі вперше дуже тепло та приязно зустріли співачку: під гучні оплески та овації пройшов концерт «З Іспанії з любов’ю».
Цього разу ми запрошуємо Вас цілком поринути в іспанський колорит та ще ближче познайомитися з іспанською музичною культурою, почути виконання пристрасної та запальної сарсуели (суто іспанського жанру, подібного до оперети) від корінної іспанської співачки та проспівати славнозвісну пісню «Besame Mucho».

Бронювання та довідки за телефонами: (044) 278-16-97, (044) 270-59-04
Квитки можна придбати на сайтах
www.philarmonia.com.ua
http://today.kiev.ua/la-voz-de-espaa-...alniy-a...
Информация может уточняться в течении недели
Чтобы отписаться от получения новостей перейдите по ссылке:
http://today.kiev.ua/unsubscribe